MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş., 2011 yılı başında hizmetlerine başlamış ve halen dünyanın en çok tercih edilen işlem platfromlarının yaratıcı MetaQuotes Software Corp‘un tek yetkili Türkiye ve Türki Cumhuriyetler satış ve pazarlama temsilcisi sıfatıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş., dünyanın önde gelen finansal yazılım firmalarından birisi olan MetaQuotes firmasının dünyadaki 6. temsilcisi olarak açılmış olup, bugün MetaQuotes Software Corp‘un toplamda 13 temsilciliği bulunmaktadır.

MetaQuotes tarafından piyasaya sürülen bütün yazılım programlarının pazarlama ve destek hizmetlerinden sorumlu olan Metatürk Finansal Yazılım A.Ş., Türkiye’deki müşterilerinin yanı sıra kardeş ülke Azerbeycan müşterilerine de hizmet vermektedir.

Ayrıca, MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş. finansal yazılım danışmanlığı alanında da iddalıdır. Finansal yazılımlar konusundaki bilgi birikimi ile öncelikle aracı kurumlar ve bankalara, talep halinde ise hedge fonlar, profesyonel yatırımcılar gibi kurumlara özel çözümler üretme ve geliştirme kapasitesine sahiptir. Konularında uzman çalışanları ve işbirliği yaptığı kurumlar yardımıyla sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş.’nin yüksek kalite hizmetler üreterek güvenilir bir iş ortağımız olacağına güvenimiz tamdır… (2011)

5 yıldır MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş. ile Türkiye pazarında yer almaktayız. Bu geçen süre zarfında duyduğumuz güvenin ne kadar doğru olduğunu görmüş bulunmaktayız. Bize katkılarından dolayı MetaTürk Finansal A.Ş.’ye teşekkür ederiz. (Borsa İstanbul Seramoni-2015)

Gaies Chreis
“MetaQuotes Software Corp”
İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

Finans dünyasının ihtiyaçlarının üstünde yaratıcı çözümler sunmakta olan MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş.‘nin bilgi birikiminden kurumsal yatırımcılar faydalanabilirler. 1 saatlik ücretsiz danışmanlık hizmetimiz tam da bu noktada öne çıkmaktadır. Sizlerin ihtiyaçlarını anlamak ve çözebileceğimizden emin olmak istiyoruz; sizlerin hem zamanını hem de finansal kaynaklarını boşa harcamanızı asla istemeyiz!

MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş. dünyanın önde gelen veri sağlayıcılarından sitenize veya programlarınıza anlık, gecikmeli veya gün sonu veri almanız konusunda yardımcı olmaya da hazırdır. Günümüzün son teknolojilerinden faydalanarak, verilere kesintisiz bir şekilde ulaşabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş. olarak sizlere sunduğumuz MetaTrader platformlarının yanı sıra, bu programlarla uyumlu ürünler geliştirmenizde yardımcı olmaktayız!