METATÜRK LOG EXTENSION

LogExtension LogExtension2

MetaTürk Log Extension plug-in, MetaTrader4 üzerinde yapmış olduğunuz Manager, Sembol ve Grup değişikliklerinin tamamını ve yeni tanımlamalarda yapılan tüm ayarları detaylı bir şekilde loglamaktadır. Tüm loglar değişikliği yapan veya yeni ekleme gerçekleştiren manager bilgisi ve işlem yapılan tarih/saat bilgisi ile MetaTrader Administrator üzerinde Journal alanında gösterilmektedir. Ayrıca MTF4LogExtension plug-in ile kaldıraç oranı kontrolü de mümkündür, maksimum seviye belirleyerek bu oranın aşılmamasını sağlayabilirsiniz.
MTF Log Extension Plugin’i kullanılmadığı durumlarda yönetim departmanları yapılan bu değişikliklerin detaylarını görememektedir.
MTF4LogExtension plug-in ile tüm değişiklikleri “değişiklik öncesi” ve “değişim sonrası” şeklinde detaylı hale getirmektedir.

Kaldıraç Oranı Kontrolü

MetaTürk Log Extension plugini ile kaldıraç oranlarında kontrol sağlayabilirsiniz. Yeni tanımlama veya değiştirme durumlarında, plugin üzerinden belirleyeceğiniz “Maximum Kaldıraç Oranı” geçildiği durumlarda yeni değer belirlenen seviyeye çekilecektir.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…