Sadece kurumsal müşterilere hizmet verilmektedir. Lütfen Bakınız

Hakkımızda

MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş., 2011 yılı başında hizmetlerine başlamış ve halen dünyanın en çok tercih edilen işlem platfromlarının yaratıcısı MetaQuotes Software Corp‘un ürünlerinin Türkiye ve Azerbeycan’da tanıtım temsilcisi sıfatıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

MetaQuotes tarafından piyasaya sürülen yazılım programlarının tanıtımı ve talep edildiğinde destek hizmetlerini veren Metatürk Finansal Yazılım A.Ş., öncelikle Türkiye ve Azerbaycan’daki aracı kurumlara hizmet vermektedir. MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş.’nin ana amacı, MetaQuotes ürünlerinin sermaye piyasası mevzuatına uygun olarak  çalışmasını sağlamak,  yapılan geliştirmelerde ana firmaya gerekli bilgilendirmeleri yapmak, BorsaIstanbul altındaki ürünlerin işlem platformunda yer alması ve sürekliliğin sağlanması için gerekli teknik desteği vermektir. Finansal yazılımlar konusundaki bilgi birikimi ile öncelikle aracı kurumlar ve bankalara, talep halinde ise hedge fonlar, gibi kurumsal kurumlara özel çözümler üretme kapasitesine sahiptir. Konularında uzman çalışanları ve işbirliği yaptığı kurumlar yardımıyla müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş.’nin yüksek kalite hizmetler üreterek güvenilir bir iş ortağımız olacağına güvenimiz tamdır… (2011)

5 yıldır MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş. ile Türkiye pazarında yer almaktayız. Bu geçen süre zarfında duyduğumuz güvenin ne kadar doğru olduğunu görmüş bulunmaktayız. Bize katkılarından dolayı MetaTürk Finansal A.Ş.’ye teşekkür ederiz. (Borsa İstanbul Seramoni-2015)

Gaies Chreis
MetaQuotes Software Corp
İcra Kurulu Başkan Yardımcısı