Sadece kurumsal müşterilere hizmet verilmektedir. Lütfen Bakınız

TeamWox

TeamWox: İş Otomasyonu Sistemi

TeamWox, şirketlerdeki iş süreçlerini otomasyona geçirmek için tasarlanmıştır. TeamWox’un tek bir enformasyon ortamı ile şirketinizi en iyi konumda getirebilir, iş süreçlerini netleştirebilir ve karar alma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

TeamWox ile artık bürokratik süreçlerle, randımansız işbirliğiyle ya da düşük verimlilikle uğraşmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine TeamWox; sizlere sistematize edilmiş bilgileri, kalite kontrolünü, verimli görev tamamlama özelliklerini sunarak dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda TeamWox sayesinde daha fazla esnekliğe ve kontrole sahip olursunuz.

TeamWox’un Avantajları

  • Tek noktadan iş bilgileri depolama. E-postalar, belgeler, dosyalar, ödemeler ve sohbetler dahil tüm işletme bilgileri tek bir yerde saklanır. Kullanışlı ve birleşik veri depolama sayesinde TeamWox, şirket dışına bilgi sızıntılarını önlerken satış sürecinin tam şeffaflığını sağlar.
  • Geri bildirim özelliği ile müşteri yönetimi seçenekleri. TeamWox, müşteri geri bildirimi almak için çeşitli araçlar sağlar. En iyi müşteri hizmeti uygulaması için Çevrimiçi Asistan ve Hizmet Masasını bir web sitesine entegre edin.
  • Bürokrasi olmadan verimli belge yönetimi. TeamWox, müşterilerle bağlantılı tüm belgelerin elektronik formlarını saklar. Sistematize edilmiş bilgilerle, belge yığınlarını aramakla zaman kaybetmenize gerek yoktur – her şey tek bir bilgi ortamında mevcuttur.
  • Satış raporları ve ödenmemiş bakiyeler. TeamWox, verimli finansal izleme için gelişmiş yöntemler sağlar. Sistem, müşteriler tarafından yapılan tüm ödemeleri ve ödenmemiş bakiyelerini kaydeder, ayrıca fatura keser ve ödemeleri otomatik olarak kaydeder. Herhangi bir müşterinin tüm finansal bilgilerine her zaman ve her yerden erişilebilir.
  • Etkili dahili PR. TeamWox, şirket çalışanlarına iş vizyonunu iletmek, onları motive etmek veya fikirlerini almak için uygun seçenekler sunar. Kurumsal metinler yayınlamaya, şirket içi e-postalar göndermeye veya uzun toplantılar düzenlemeye gerek yok – TeamWox’un şirketin gündemini belirlemesi ve en son olayları paylaşması ile daha önce hiç olmadığı kadar artık kolay.