Sadece kurumsal müşterilere hizmet verilmektedir. Lütfen Bakınız

Mobil Platform

MetaTrader 5 Mobil İşlem Platformu

MetaTrader 5 Mobil İşlem Platformu, sizlere dünyanın her yerinden işlem hesabınızı yönetme imkânını sunmaktadır. Akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla finansal piyasaları takip edebilir ve Forex, Hisse Senetleri, Vadeli İşlemler ve CFD finansal piyasalarındaki işlemlerinizi yönetebilirsiniz. İşlem Platformunun zengin işlevselliği, MetaTrader 5 Mobil İşlem ile artık avcunuzun içinde!
Mobil işlem yazılımı MetaTrader 5, günlük işlerinizi yürütmenize yardımcı olan vazgeçilmez bir çalışma aracıdır. MetaTrader 5 Mobil İşlem Platformu ile 24 saat boyunca mobil olarak işlem yapabilir, finansal piyasalardan haberdar olabilir ve yeni haberleri inceleyebilirsiniz.
Sabah Londra’dayken bir işlem pozisyonu açmak ve ardından New York’a ulaştığınızda pozisyonu kapamak mı istiyorsunuz? Hiç sorun değil! MetaTrader 5 Mobil İşlem Yazılımı sayesinde daha kolay olamazdı.

 

Mobile Trading with MetaTrader 5 for iOS

 

MetaTrader 5 ile mobil işlem gerçekleştirmek size elverişli bir hareket kabiliyeti sağlamanın yanı sıra zengin ve kullanışlı bir işlem gereci seti de sunmaktadır. MetaTrader 5 Mobil İşlem Platformunu İOS ve Android işlemcili akıllı telefon ve tabletleriniz aracılığıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Desteklenen herhangi bir mobil cihaz için ücretsiz bir şekilde işlem platformunu indirebileceğiniz gibi MetaTrader 5 Android platformu APK formatında da indirebilirsiniz. Aracı kurumunuzu MetaTrader 5 Mobil İşlem Yazılımı listesinde bulamadıysanız lütfen kendilerinden bizimle iletişime geçmelerini talep edin.