Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\metaturk.com.tr\wp-2016/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\metaturk.com.tr\wp-2016\wp-content\plugins\themeisle-companion/languages/themeisle-companion-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/metaturk.com.tr\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\metaturk.com.tr\wp-2016\wp-includes\l10n.php on line 654
IFX Expo 2018: MetaTrader 5 Back-Office Aracı Kurumların Dikkatini Çekiyor - MetaTürk Finansal Yazılım A.Ş.

23-24 Mayıs’ta MetaQuotes Software Corp., iFX EXPO International’a katıldı. Aracı Kurumlar ile yapılan görüşmeler, back-office’in tüm MetaTrader 5 yenilikleri arasında ekstra ilgi uyandırdığını ortaya koydu.

Güncellenmiş olan sistem, müşteri sadakatini artırmak amacıyla, trader’larla çalışmanın etkinliğini ve reklam politikalarındaki zamanında ayarlamaların yanı sıra yeni fırsatların değerlendirilmesini sağlar. Bu, pazarlama personelinize tanıdık olan bir gösterge panosu ve iş metrikleriyle gelişmiş bir analiz aracıdır. Sık sık şu soruyu aldık: “Ücretsiz mi?” Bu çözümler makul olduğu için genellikle ayrı ayrı, trading platformlarından uzakta satılmaktadır. Expo’yu kaçırmış olmanız durumunda, back-office bir sonraki büyük platform yapımında görünecek ve yeni özellikler, mevcut tüm MetaTrader 5 Aracı Kurumları için ücretsiz olacak. Hala MetaTrader 4’ü kullanıyorsanız, bu beşinci platform sürümüne geçmeyi düşünmenin başka bir nedenidir.

Yeni sistem tarafından sağlanan özellikleri Aracı Kurumlar için hatırlayalım:

MetaTrader 5 sürümlerini takip edin – güncellenmiş back-office bir sonraki büyük güncellemede görünecek!

Back-Office hakkında herhangi bir sorunuz olursa, support@metaturk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.