Sadece kurumsal müşterilere hizmet verilmektedir. Lütfen Bakınız

Meta Trader 5 HFM Connect

Meta Trader 5 HFM Connect

MetaQuotes Ltd, küresel hedge fonları için altyapı çözümleri, risk yönetimi ve bulut teknolojisine adanmış en gelişmiş BT hizmetlerinin yanı sıra HFM Connect’in profesyonel fon hizmetleri dizinine katıldı.

 

HFM Global’in Kıdemli İş Geliştirme Müdürü Jack Lewis şunları söyledi: “Bir HFM Connect ortağı olarak MetaTrader 5’e sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz ve küresel ölçekte büyüyen operasyonel liderler topluluğumuzla ürünleri ve hizmetleri hakkında farkındalık yaratmalarına yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz. ”.

HFM Connect, küresel riskten korunma fonu sektörünü şekillendiren isteğe bağlı içerik, temel konular, eğilimler ve yönetici analizi sağlayan çevrimiçi topluluktur. HFM Connect, bağlantılar kurmak, içgörüler edinmek ve ağ oluşturma etkinliklerine katılmak için 2500’den fazla hedge fon alanı profesyonelini bir araya getiriyor.

MetaQuotes Ltd CEO’su Renat Fatkhullin, “Hedge fonları için MetaTrader 5, fon yöneticileri ve yatırımcılar için özlü, basit ama esnek ve gelişmiş bir üründür” diyor. “HFM Connect topluluğu aracılığıyla, başarılarımızı her alanda paylaşmak istiyoruz. Yatırımcılar için birleşik bir risk yönetimi, analitik ve maksimum şeffaflık sistemine sahip bir borsa terminali”.

2020’de piyasaya sürülen güncellenmiş MetaTrader 5, yatırım fonları, prop trading ve yatırım şirketleri için kurulum yapıldığı anda anahtar teslimi çözüm sunan gerçek bir çığır açan platformdur. Hedge fonları için MetaTrader 5, 80’den fazla borsa ve likidite sağlayıcısının entegrasyonunun yanı sıra otomatik çözümler geliştirmek için güçlü araçlar sunar.

 

Hedge fonları için MetaTrader 5’e erişim talep edin.