Sadece kurumsal müşterilere hizmet verilmektedir. Lütfen Bakınız

Web platformunun beta sürümü piyasaya sunuldu Web tarayıcınız aracılığıyla MetaTrader 5 üzerinden alım satım işlemlerinizi gerçekleştirin

Web platformunun beta sürümü piyasaya sunuldu – Web tarayıcınız aracılığıyla MetaTrader 5 üzerinden alım satım işlemlerinizi gerçekleştirin
MetaTrader multi-market web platformunun beta sürümü bugün piyasaya sunuldu. Forex işlemleriniz için hemen şimdi yeni sürümü deneyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir MQL5.community hesabı ve MetaQuotes Demo hesabı oluşturmaktır.

MetaTrader 5 platformu, herhangi bir web tarayıcısı ya da işletim sistemi (Windows, Mac, Linux) üzerinden finansal piyasalarda işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır. Tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısıdır. Herhangi bir ek yazılım programına gerek duyulmamaktadır.

MetaTrader 5 işlem platformunun web sürümü, yeni yatırımcıların ilgisini çekmek isteyen broker şirketlerinden gelen çeşitli talepler doğrultusunda tasarlanmıştır. Yeni ürün; MetaTrader 5 masaüstü sürümünün hız, birden çok piyasaya destek sunma ve genişletilmiş işlem fonksiyonları gibi avantajlarının yanı sıra web terminalinin kolaylığını ve çok platformlu doğasını bir araya getirmektedir.

Beta sürümü; hedging sistemi, 30 teknik indikatör, 24 analiz ve MetaTrader 5 işlem emirlerinin tüm donanımına sahiptir. Aynı zamanda MetaTrader 5 web platformunun kullanıcı ara yüzü, dil engelini ortadan kaldırmak için 41 farklı dile çevrilmiştir.

MetaTrader 5 platformunun genel testine katılın ve platformun özelliklerini test eden ilkler arasındaki yerinizi alın. Herhangi bir hata bulmanız durumunda lütfen bizleri MQL5.com Forum  ya da Service Desk talebi aracılığıyla bilgilendirin. Hemen web tarayıcınızda MetaTrader 5 web platformunu başlatın ve platformun performansını değerlendirin!

MetaTrader 5 web platformunu başlat >>